Regionální rozvojová agentura - Královéhradeckého kraje
English
O násKontaktyKariéra
CIRI > Kariéra
Regiocentrum Nový pivovar
Evropský dům
Soukenická 54
500 03 Hradec Králové
 
telefon: + 420 495 817 802, mobil: + 420 725 506 842, e-mail: info@cirihk.cz
Podstránky:
O nás Kontakty Kariéra

Kariéra

Administrátor projektůChcete se podílet na důležitých projektech Královéhradeckého kraje? Máte zkušenosti s vedením projektů nebo dotačními tituly? Chcete pracovat ve férovém a přátelském týmu se špičkou odborníků ve svém oboru? Pak hledáme právě Vás!Zjistit víceProjektový manažer/ka s AJChcete se podílet na důležitých projektech Královéhradeckého kraje? Máte zkušenosti s vedením projektů nebo dotačními tituly? Chcete pracovat ve férovém a přátelském týmu se špičkou odborníků ve svém oboru? Pak hledáme právě Vás!Zjistit víceProjektový manažer/kaChcete se podílet na důležitých projektech Královéhradeckého kraje? Máte zkušenosti s vedením projektů nebo dotačními tituly? Chcete pracovat ve férovém a přátelském týmu se špičkou odborníků ve svém oboru? Pak hledáme právě Vás!Zjistit víceDeveloper –výzkum, inovace a podnikáníHledáme člověka, kterému jsou blízké moderní technologie, orientuje se v oblasti IT, digitalizace, kybernetické bezpečnosti a umělé inteligence a jejich využití vidí v inovativních řešeních firem skrze všechny obory.Zjistit víceOdborný konzultant pro energetikuHledáme nového kolegu/kolegyniZjistit více

Centrum investic, rozvoje a inovací

Jsme regionální investiční a rozvojová agentura Královéhradeckého kraje. Podporujeme, vytváříme, koordinujeme a zajišťujeme prostředí a podmínky ke komplexnímu, vyváženému a udržitelnému rozvoji Královéhradeckého kraje. Připravujeme a řídíme investice a projekty Královéhradeckého kraje. Posilujeme roli výzkumu, vývoje a inovací v regionálním rozvoji. Organizujeme veřejné zakázky a centrální nákupy pro Královéhradecký kraj a jeho příspěvkové organizace nebo obchodní společnosti.

Co u nás najdete?
  • odbornou a zajímavou práci
  • odpovídající finanční ohodnocení Vaší práce 
  • prostor k dalšímu profesnímu i osobnímu růstu
  • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 3 sick days, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, výuka angličtiny, služební tarif a telefon, příspěvek na dovolenou z FKSP)
  • příjemné pracovní prostředí v centru Hradce Králové
 

Pokud nemáme právě vyhlášeno žádné výběrové řízení a zaujala Vás činnost našeho Centra, zašlete nám na adresu: kvasnickova@cirihk.cz svůj životopis a motivační dopis s uvedením, proč právě Vy byste pro nás byl/a přínosem. Jakmile se u nás najde pracovní pozice pro Vás, ozveme se!

 

Nadcházející události
Žádná akce v kalendáři není...
Aktuálně
Archiv aktualit
Regiocentrum Nový pivovar, Evropský dům, Soukenická 54, 500 03 Hradec Králové, telefon: + 420 495 817 802, mobil: + 420 725 506 842, e-mail: info@cirihk.cz
Zobrazení pro mobil / Klasické zobrazení
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.