Regionální rozvojová agentura - Královéhradeckého kraje
English
O násKontaktyKariéra
CIRI > Naše služby > Rozvoj obcí a regionů > Realizujeme > Regionální stálá konference KHK > Akce a aktuality > MPSV zjišťuje poptávku u dvou investičních priorit OP Zaměstnanost: Rovnost žen a mužů, Adaptabilita pracovní síly
Regiocentrum Nový pivovar
Evropský dům
Soukenická 54
500 03 Hradec Králové
 
telefon: + 420 495 817 802, mobil: + 420 725 506 842, e-mail: info@cirihk.cz
Projektový management Rozvoj obcí a regionů Výzkum, vývoj a inovace Průmyslové zóny Centrální nákupy a veřejné zakázky Energetika
Podstránky:
Reference

MPSV zjišťuje poptávku u dvou investičních priorit OP Zaměstnanost: Rovnost žen a mužů, Adaptabilita pracovní síly

Projektový managementZajišťujeme rozsáhlé služby v oblasti dotačního managementu především pro Královéhradecký kraj a jeho příspěvkové organizaceZjistit víceRozvoj obcí a regionůJsme regionální rozvojová agentura.Zjistit víceReferenceZjistit víceVýzkum, vývoj a inovaceKomplexně rozvíjíme výzkumný a inovační systém Královéhradeckého krajeZjistit vícePrůmyslové zónyZjistit víceCentrální nákupy a veřejné zakázkyPoskytujeme podpůrné služby v oblasti veřejných zakázek a centrálního nákupu pro Královéhradecký kraj a jeho organizaceZjistit víceEnergetikaZjistit více
Sekretariát Regionální stálé konference KHK ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR jako řídícího orgánu Operačního programu Zaměstnanost zjišťuje pro efektivní řízení OP Z poptávku u dvou investičních priorit:
  • Investiční priorita 1.2 Rovnost žen a mužů – jedná se o identifikaci projektů zaměřených na zajištění předškolní péče o děti.
  • Investiční priorita 1.3 Adaptabilita pracovní síly – zvýšení odborné úrovně znalostí, dovedností a kompetencí pracovníků a soulad kvalifikační úrovně pracovní síly s požadavky trhu práce.
V případě, že uvažujete o předložení projektu do některé z výše uvedených oblastí, prosíme Vás o spolupráci. Vaše informace budou cenným zdrojem pro nastavení podmínek výzev a pro efektivnější zacílení finanční podpory od roku 2017.
 
Projekty zaměřené na zajištění předškolní péče o děti (Investiční priorita 1.2 OP Zaměstnanost):
Uvažujete-li o předložení projektu zaměřeného na zajištění předškolní péče o děti do výzev v roce 2017 či v následujících letech, prosíme Vás o zaslání základních informací, případně prosím identifikujte možné bariéry podání projektových záměrů do těchto výzev (např. chtěli byste projekt podat, ale nabízené aktivity Vám nevyhovují) a to prostřednictvím tohoto formuláře nejpozději do 27. ledna 2017.
 
Projekty zaměřené na zvýšení adaptability pracovní síly (Investiční priorita 1.3 OP Zaměstnanost):
Uvažujete-li o předložení projektu zaměřeného na zvýšení odborné úrovně Vašich pracovníků do výzev v roce 2017 či v následujících letech, prosíme Vás o zaslání základních informací, případně prosím identifikujte možné bariéry podání projektových záměrů do těchto výzev (např. chtěli byste projekt podat, ale nabízené aktivity Vám nevyhovují), pokud Vám z nabízených aktivit některé chybí, prosím uveďte jaké. Informace nám zašlete prostřednictvím tohoto formuláře nejpozději do 27. ledna 2017.
 
Podrobnější informace můžete nalezete v programovém dokumentu a na webu Operačního programu Zaměstnanost.
Nadcházející události
1. 2. 2022
MDR and IVDR just now!
Detail události
Regiocentrum Nový pivovar, Evropský dům, Soukenická 54, 500 03 Hradec Králové, telefon: + 420 495 817 802, mobil: + 420 725 506 842, e-mail: info@cirihk.cz
Zobrazení pro mobil / Klasické zobrazení