Regionální rozvojová agentura - Královéhradeckého kraje
English
AktualityKontaktyKariéra
CIRI > Naše služby > Rozvoj obcí a regionů > Realizujeme > Přijďte na Investment Academy
Regiocentrum Nový pivovar
Evropský dům
Soukenická 54
500 03 Hradec Králové
 
telefon: + 420 495 817 802, mobil: + 420 725 506 842, e-mail: info@cirihk.cz
Projektový management Rozvoj obcí a regionů Průmyslové zóny Výzkum, vývoj a inovace Centrální nákupy a veřejné zakázky Energetika
Podstránky:
Reference

Přijďte na Investment Academy

Projektový managementZajišťujeme rozsáhlé služby v oblasti dotačního managementu především pro Královéhradecký kraj a jeho příspěvkové organizaceZjistit víceRozvoj obcí a regionůJsme regionální rozvojová agentura.Zjistit víceReferenceZjistit vícePrůmyslové zónyZjistit víceVýzkum, vývoj a inovaceKomplexně rozvíjíme výzkumný a inovační systém Královéhradeckého krajeZjistit víceCentrální nákupy a veřejné zakázkyPoskytujeme podpůrné služby v oblasti veřejných zakázek a centrálního nákupu pro Královéhradecký kraj a jeho organizaceZjistit víceEnergetikaZjistit více

Ve dnech 21. a 22. listopadu se uskuteční seminář Investment Academy, jehož cílem je seznámení s problematikou investičního procesu a podnikatelských nemovitostí.

Vzdělávací kurz je určený především starostům a úředníkům obecních, městských a regionálních samospráv. Účastníkům pomůže s přípravou podnikatelského a investičního prostředí tak, aby jejich nabídka byla kompatibilní s aktuálními potřebami investorů. Školit budou externí experti na danou problematiku a projektoví manažeři z agentury CzechInvest, Univerzity Pardubice a zástupci měst Pardubického a Královéhradeckého kraje. Seminář je organizován pro Pardubický a Královéhradecký kraj.

Seminář proběhne v pondělí, úterý 21. – 22. listopadu 2016 od 9h do 15h na Univerzitě Pardubice, Budova CB, nám. Čs. Legií 565.

Účast na semináři je bezplatná. Vzhledem k omezené kapacitě je účast pouze pro registrované. V případě malého počtu účastníků si vyhrazujeme právo zrušení tohoto semináře.

Registraci je možné učinit na e-mailovou adresu hradeckralove@czechinvest.org, pardubice@czechinvest.org. V přihlášce uveďte jméno účastníka, název města/obce, kterou zastupuje a kontaktní údaje.

Program

Nadcházející události
8. 6. 2023
Konference Energetika 2023
Detail události
9. 11. 2023
TEXCHEM - koloristická konference
Detail události
Regiocentrum Nový pivovar, Evropský dům, Soukenická 54, 500 03 Hradec Králové, telefon: + 420 495 817 802, mobil: + 420 725 506 842, e-mail: info@cirihk.cz
Zobrazení pro mobil / Klasické zobrazení